Doradca Klienta w hurtwoni budowlanej Zielona Góra
Proguest
Zielona Góra
4 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Doradca Klienta w hurtwoni budowlanej Zielona Góra Zielona Góra

Opis stanowiska

Dal międzynarodowej firmy posiadającej sieć hurtowni z artykułami instalacyjnymi dla profesjonalistów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta - Front Desk.

Miejsce pacy Zielona Góra.

Do obowiązków należeć będzie fachowe doradztwo w zakresie proponowanego asortymentu, dbanie o relacje z klientem, promowanie marki własnej oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Wymagania

Od kandydatów oczkujemu dobrej znajomości produktów z branży elektrycznej lub sanitarno-grzewczej (warunek konieczny), komunikatywności, mile widziane doświdczenie w obsłudze klienta oraz chęci do pracy.

Oferujemy

W zamian firma oferuje niezbędne szkolenia, narzędzia pracy, bogaty pakiet socjalny, praca od poniedziałku do piątku, zmiany max do 16 i atrakcyjne wynagordznie