Pracownik ds. obsługi posprzedażowej Klienta
LeasingTeam Group
Chodzież, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Nr ref. : Zakres obowiązków

Twoje zadania :

  • wspieranie w kwestiach administracyjnych m.in w procesie obsługi umów dotyczących produktów, zabudowa umów w systemie, wysyłka umów do Klienta
  • wprowadzanie danych do systemu również Excell
  • obsługa korespondencji wychodzącej
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów.
  • Oczekiwania

  • znajomość pakietu MS Office w tym Excell - warunek konieczny
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoką kulturę osobistą
  • Oferta

    Możemy Tobie zaoferować :

  • pracę u jednego z liderów branży!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ,
  • pracę Pon-Pt w godz. 6-14, 7-15 lub 8-16,
  • stawkę godzinową 17 zł brutto
  • pracę w oddziale Firmy w Chodzieży
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.