TECHNIK SERWISU - SERWISANT INSTALACJI CHŁODNICZYCH
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Szczecin, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu DKA Chłodnictwo i Klimatyzacja poszukujemy pracowników na stanowisko :

Oferujemy :

  • pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy, auto służbowe
  • wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Opis stanowiska :

  • serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
  • raportowanie prac serwisowych
  • Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2
  • świadectwo kwalifikacji typu E mile widziane
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • zdolność do pracy na wysokości
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych