Pilne!! Kasjer 20zł/h
Job Impulse.pl
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Job Impulse Polska to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie.

Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisko : Pracownik kasy fiskalnej Miejsce pracy : Gdańsk-

Matarnia PKF / Gdańsk / 052019 / RK Nasza oferta : - umowa o pracę tymczasową - 1 / 2 etatu - wdrożenie na stanowisko pracy -

stawka wynagrodzenia 20 zł brutto / h - praca względem grafiku(możliwość ustalenia elastycznego grafiku) - karta MultiSport -

dodatkowe ubezpieczenie - miła atmosfera - praca w renomowanej firmie Zadania : - obsługa Klienta oraz kasy fiskalnej Oczekiwania : -

dyspozycyjność - chęci do pracy - umiejętność pracy w zespole - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp.

z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

z o.o. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu -

przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp.

z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych : iodo małpa jobimpulse.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku