Ślusarz-spawacz
TM LagerTechnik
Śmigiel, Wielkopolskie
51 min. temu
source : Lento.pl

Firma produkująca metalowe palety, pojemniki transportowe oferuje pracę na stanowisku ślusarz-spawacz. Oczekujemy od kandydata : -

chęć pracy -znajomość czytania rysunku technicznego -samodzielność na stanowisku pracy -sumienność -umiejętność spawania metodą MAG W zamian oferujemy Ci : -

stabilną pracę w zgranym zespole -umowę o pracę -pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14 Miejsce pracy : Śmigiel Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku