operator maszyn i urządzeń
Randstad Polska
Wrocław, Polska
3 d. temu

Pracuj w jednej z najnowocześniejszych firm produkujących sprzęt AGD. Dołącz do nas już dziś!

Do firmy Whirlpool poszukujemy operatorów maszyn.

Miejsce pracy : fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

  • umową o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacone)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia - 24,00 brutto / h
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • premie kwartalne nawet do 1000 zł brutto!
  • dodatki pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, pakiet socjalny, dopłaty do obiadów)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji sprzętów AGD (obsługa następujących maszyn : linia pras, parowniki, spienianie, termoformowanie, lakiernia, emaliernia, linia klejenia i sitodruku; również zamiennie)
  • wizualna kontrola jakości komponentów
  • udział w procesie wdrażania nowych komponentów dla procesu
  • oczekujemy

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze jednej z ww. maszyn
  • chęci i zaangażowania
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Bezpośrednio przy fabryce znajdują się przystanki autobusowe linii : 128, 130, 141, D.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47