Specjalista ds. systemów zarządzania jakością
Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
Maków Mazowiecki, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Główne zadania : 1.Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością 2.Postępowanie zgodnie z obowiązującymi zasadami HACCP, GMP i GHP 3.

Nadzór nad utrzymaniem aktualnych procedur i standardów w zakładzie : GMP, GHP, HACCP, BRC 4.Audytor wewnętrzny, 5.Współpraca przy organizacji i przeprowadzaniu audytów Wymagania : 1.

Wykształcenie wyższe kierunkowe 2.Dobra organizacja pracy 3.Umiejętność analitycznego myślenia 4.Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : 1.

Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie 2.Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach 3.

Atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mazowiecka Spółka Mleczarska S.

A. z siedzibą w Warszawie ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hoża 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku