Specjalista ds. systemów zarządzania jakością
Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.
Maków Mazowiecki, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Główne zadania : 1.Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością 2.Postępowanie zgodnie z obowiązującymi zasadami HACCP, GMP i GHP 3.

Nadzór nad utrzymaniem aktualnych procedur i standardów w zakładzie : GMP, GHP, HACCP, BRC 4.Audytor wewnętrzny, 5.Współpraca przy organizacji i przeprowadzaniu audytów Wymagania : 1.

Wykształcenie wyższe kierunkowe 2.Dobra organizacja pracy 3.Umiejętność analitycznego myślenia 4.Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : 1.

Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie 2.Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach 3.

Atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mazowiecka Spółka Mleczarska S.

A. z siedzibą w Warszawie ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hoża 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku