Praca-Kontroler Jakości – Wydział Kompozytów
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Odział w Dęblinie
Dęblin, Lubelskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Prosimy o bezpośredni kontakt z nami (prosimy nie aplikować za pomocą formularzy na stronach internetowych). Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.

A. Odział w Dęblinie ogłaszają nabór do pracy na stanowisko : Kontroler Jakości Wydział Kompozytów Zakres obowiązków :

 • Prowadzanie kontroli jakości detali, przyrządów i form na podstawie zgodności z rysunkami technicznymi i specyfikacją.
 • Sporządzanie dokumentacji wynikającej z przeprowadzonych kontroli.
 • Prowadzenie statystyk kontroli.
 • Rozwiązywanie problemów techniczno-jakościowych. Wymagania
 • Wykształcenie techniczne.
 • Znajomość rysunku technicznego.
 • Umiejętność obsługi metrologicznych przyrządów pomiarowych.
 • Doświadczenie na danym stanowisku.
 • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office biurowych (środowisko Windows oraz MS Office).
 • Otwartość na nowe technologie.
 • Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów.
 • Sumienność i dokładność. Oferujemy :
 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży.
 • Umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych.
 • Stabilne warunki pracy i wynagrodzenia.
 • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. 4. Prosimy kandydatów o składanie następujących dokumentów :
 • CV i listu motywacyjnego;
 • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści : Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.
 • A. Oddział w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 4, 08-521 Dęblin Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam / em poinformowana / y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie .

  5. Aplikacje prosimy składać w Dziale Personalnym Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A Oddział w Dęblinie; 08-521 Dęblin, ul.

  Lotników Polskich 4 lub przesłać e-mailem na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  6. Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

  Urz.UE.L 2016.119.1), informujemy, że : 1)Administratorem Pani / Pana danych osobowych są Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.

  A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Dubois 119 93-465 Łódź poprzez Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Oddział w Dęblinie, ul.

  Lotników Polskich 4, 08-521 Dęblin. 2)Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja at wzl1deblin.

  pl 3)Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 22 1 Kodeksu Pracy oraz 6 ust.

  1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tj.

  zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych. 4)Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.

  A. 5)Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody.

  6)Ma Pani / Pan prawo do : a)dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, b)wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, c)przenoszenia danych, d)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, e)wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). 7)Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art.

  22 1 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku