Kucharz / asystent kucharza
Restauracja Łubu Dubu
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Restauracja w centrum- Łubu Dubu - 20 lat na gastronomicznej mapie Gorzowa - zatrudni : kucharza / kucharkę, a także asystenta kucharza Możliwość przyuczenia.

Informacje : -stawki od 20,00 zł brutto w górę, kucharze z doświadczeniem - wyższe, ustalamy stawki indywidualnie i wiemy, że zawód kucharza nie jest prosty i należy mu się adekwatne wynagrodzenie, - zwrot kosztów dojazdu, - stabilna praca, - umowa, -najchętniej - osoby do pracy stałej, - osoby bez doświadczenia, ale z pasją kucharską - również mile widziane, nauczymy Cię wszystkiego - zaczniesz od stanowiska asystenta kucharza z możliwością awansu, możliwa także praca w Ośrodku Łubu Dubu w Dankowie - dodatkowy rozwój i nowe umiejętności! Doświadczenie w gastronomii - stanowisko kucharz - będzie bardzo mile widziane.

Asystent kucharza - mile widziane wykształcenie gastronomiczne, ale istnieje także możliwość przyuczenia do zawodu. U nas rozwiniesz skrzydła i stworzysz swoją markę! Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe pomysły.

Twoje zadania : -smaczne gotowanie, według opracowanych przez wiele lat receptur, -współpraca w zgranym zespole, -dbanie o czystość w miejscu pracy.

Opis : praca minimum 4- 5 dni w tygodniu. Możliwość ustaleń indywidualnych w kwestii grafiku. CV proszę wysyłać poprzez formularz olx lub adres z naszej strony internetowej.

Prosimy w CV ująć klauzulę : wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do Zespołu! Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku