Doradca klienta z j.niemieckim
Randstad Polska
Kraków, Polska
4 d. temu

Znasz dobrze język angielski oraz niemiecki? Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie i być częścią ciekawego projektu?

Bardzo możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - pierwsza umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę zdalną w okresie pandemii - dofinansowanie do wyposażenia na "home office"
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • wynagrodzenie 27.50 zł brutto / h
  • Pakiet OK System i Medicover
  • zadania

  • wsparcie procesów sprzedaży i obsługi klienta
  • współpraca z innymi działami firmy
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • rejestrowanie i monitorowanie kontaktów z klientami w systemach
  • aktywne informowanie klientów o statusie spraw
  • oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2 + - warunek konieczny
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pozytywnej energii do pracy : )
  • umiejętności komunikacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47