Back Office Assistant with German / French / Dutch
CEE Experts by L.M. International Group
Kraków, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.

Zadania :

  • Dbanie o terminowe i efektywne procesowanie zamówień na każdym etapie,
  • Przyjmowanie zamówień, wpisywanie ich do systemu i weryfikowanie
  • Sprawdzanie dostępności produktu,
  • Zarządzanie zamówieniami w programie SAP,
  • Współpraca z Klientem wewnętrznym, dostawcami i filiami zagranicznymi (mail, okazjonalnie telefon),
  • Dbanie o dobre relacje biznesowe z Klientami
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub niderlandzkiego - B2 i dobra znajomość języka angielskiego - B2
  • Doświadczenie w pracy w logistyce / łańcuchu dostaw / zamówieniach będzie atutem
  • Dostępność do pracy na pełen etat
  • Chęć rozwoju w obszarze order management
  • Nasz klient oferuje :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych