Przedstawiciel Handlowy Key Account Manager- japońskiej jakości karmy dla psów i kotów
Recruit Europe
podkarpackie, Warszawa
2 d. temu
source : Goldenline

Zakres zadań :

Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach - karmy dla zwierząt,Kreowanie długofalowych relacji z nowymi klientami,Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,Promocja oraz sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,Pozyskiwanie nowych Klientów (Distributors, sklepy zoologiczne, lecznice weterynaryjne, groomerzy itp),Monitorowanie stanu zaopatrzenia obsługiwanych,Realizacja planów sprzedażowych, Sporządzanie raportów do HQ Tokio Japan.

Wymagania :

Znajomość branży zoologicznej, karmy dla zwierząt, karmy dla psów i kotówSprzedaż wysokiej jakości produktów mile widziana,Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.

2 5 lata,Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych Umiejętność przeprowadzania prezentacji i negocjacji handlowych,Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,Komunikatywność,Silna orientacja na realizację celów,Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy :

Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach,Dużą samodzielność pracy,

Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do osiągania celów.

Międzynarodowa firma Japonńska poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy Key Account Manager - Japonskiej jakości karmy dla psów i kotów .To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Jeśli posiadasz min. 3 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy karmy dla zwierząt oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Szukamy osoby energicznej, pracowitej i nastawionej na sukces, która potrafi samodzielnie zorganizować czas pracy, umiejętnie planować i dążyć do realizacji celów.

Wysoka kultura osobista i komunikatywność to niezbędne cechy i company representative.

Please send English CV

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku