Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!
Concept Plus
Cała Polska
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Sprzątanie (k / m) - Praca od zaraz! Cała Polska

Opis stanowiska

Sprzątanie (k / m) - Praca od zaraz!

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Miejsce pracy : Lingen / Meppen / Haren

Zakres obowiązków :

Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.

Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy kat. B wymóg konieczny

Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Sumienność, rzetelność

Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy

Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus

Szkolenie wdrożeniowe

Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto / h

Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)

Bezpłatną odzież roboczą

Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania

Współpracownicy z Polski

Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)