Operator maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych
MCC S.A.
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

MCC S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się m.in. w zakresie Budownictwa Drogowego. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko : Operator maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych Miejsce pracy : Włocławek oraz miejsca, w których firma realizuje inwestycje Oczekiwania wobec kandydata : - uprawnienia operatora maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych do 8 m klasa trzecia - udokumentowane min.

2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych - gotowość do pracy w delegacji Oferujemy : - formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata - atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia - możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji.

 • nowoczesne zaplecze sprzętowe Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie życiorysu na adres z podaniem stanowiska w tytule maila oraz dopisaną klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku