Pomocnik Operatora
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Ząbkowice Śląskie
4 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Bardo

Oferta :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenia + premia wydajnościowa i frekwencyjna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Praca na pełny etat
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Wymagania :

  • Wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Zadania :

  • Pomoc przy obsłudze maszyny produkcyjnej
  • Kontrola poprawności procesu produkcyjnego
  • Zgłoś tę pracę