Senior PHP/Symfony Developer
Accesto
Wrocław. PL
3 d. temu
source : Just Join IT

W Accesto pomagamy naszym klientom pozbyć się słabej jakości kodu.

W naszym podejściu wykorzystujemy zarówno testy automatyczne, jak i DDD , CQRS , Event Sourcing, CI, CD. Praca z działającymi i zarabiającymi produktami wymusza na nas ciągłe doskonalenie naszych technik.

Jeśli szukasz realnego rozwoju, to u nas znajdziesz odpowiednie do tego warunki i atmosferę. Zapraszamy szczególnie pasjonatów czystego kodu, dla których Boy Scout Rule to codzienna praktyka, a Code Review sprzeczne z SOLID i GRASP po prostu nie przejdzie : )

Poza bazowymi technologiami PHP / Symfony wykorzystujemy też Elastic, Neo4j, RabbitMQ, Postgres, InfluxDB, Kibana, Sentry, React, Redis, Docker , Kubernetes .

Oferujemy

  • Ciekawe projekty wykorzystywane w praktyce przez tysiące użytkowników każdego dnia
  • Ciągły rozwój umiejętności i wsparcie doświadczonych programistów (Certified Symfony Developer)
  • Wymagających sparing partnerów w Code Review!
  • Realny wpływ na technologię i architekturę
  • Możliwość (obowiązek?) mówienia "nie", gdy dane rozwiązanie nie ma sensu ;)
  • Miłą atmosferę współpracy w mocnym zespole
  • Pracę zdalną lub w biurze Accesto we Wrocławiu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pyszną kawę (Etno Cafe) i Mate Mate
  • Ubezpieczenie medyczne i dopłatę do karty sportowej
  • Ambitne zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić
  • Kod, którego nie będziesz musiał się wstydzić i projekty, które nie trafiają do szuflady : )
  • Zakres pracy

  • Rozwój i projektowanie aplikacji internetowych
  • Tworzenie czystego kodu, zgodnego z SOLID i GRASP
  • Code Review i wspieranie pozostałych członków zespołu
  • Aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu
  • Opcjonalnie : dzielenie się wiedzą na konferencjach / meetupach i na blogu (jeśli masz ochotę!)
  • Wymagania

  • Minimum 6 lat komercyjnego doświadczenia w projektach PHP
  • Bardzo dobra znajomość Symfony 3 / 4 / 5
  • Biegła znajomość GIT i Docker'a
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych, OOP, standardów PSR
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i optymalizacji zapytań
  • Przynajmniej podstawowa znajomość DDD i TDD
  • Podstawy technologii front-endowych HTML / CSS / Javascript
  • Dobra znajomość j. Angielskiego
  • Chęć rozwoju : )
  • Mile widziane

  • Aktywne dzielenie się wiedzą ze społecznością PHP
  • Doświadczenie DevOps
  • Znajomość RabbitMQ, Redis, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch
  • Znajomość frameworków frontendowych (Angular / React / VUE)
  • Doświadczenie w Event Storming
  • Znajomość Kanban i SCRUM
  • Zgłoś tę pracę