Graphic Designer
Agencja Reklamowa ROXART
Rzeszów, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

Jesteśmy jedną z czołowych agencji specjalizujących się w marketingu internetowym na Podkarpaciu. Na rynku działamy od ponad 9 lat.

W naszym portfolio znajdziesz takie marki jak : OnlyBio, Dobrowolscy, Cellfast, Halmar, Signal Meble, itp. Naszymi klientami są firmy z całej Polski, a w ostatnim czasie również Europy.

Jako organizacja szybko się rozwijamy, dlatego do zespołu szukamy ludzi, dla których rozwój jest równie ważny.

Szukamy ambitnej osoby na stanowisko : Graphic Designer Miejsce pracy : Rzeszów lub zdalnie

Zakres obowiązków :

  • opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem
  • tworzenie projektów graficznych opakowań, key visuali, reklam, layoutów stron www / sklepów
  • tworzenie znaków graficznych, logotypów, wizerunków produktowych
  • projektowanie na potrzeby social media
  • Wymagania :

  • kreatywność, znajomość trendów oraz wyczucie smaku
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu graficznym poparte portfolio
  • biegła obsługa pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • terminowość i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę w nieustająco rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • 8-godzinny wymiar pracy
  • zarobki ustalane indywidualnie (zależne od umiejętności i doświadczenia)
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności
  • wszystkie niezbędne narzędzia do efektywnej pracy
  • Informujemy, że administratorem danych jest Agencja Reklamowa ROXART z siedzibą w Rzeszowie, ul. Hanasiewicza 10 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.