Własny Dochodowy BIZNES bez kapitału Legnica
KIKA POLSKA Kinga Kaczmarek
Legnica, Dolnośląskie
1 d. temu

Witam Serdecznie Zapraszamy do podjęcia współpracy w oparciu o system franczyzowy z naszą siecią KIKA POLSKA Jest to Najlepsza oferta franczyzowa na rynku polskim a do tego nie potrzeba mieć kapitału żeby zarabiać pieniądze w oparciu o nasz system franczyzowy.

 • Nie musisz inwestować żadnych pieniędzy w biznes przystępując do naszej sieci.... Nie musisz ponosić żadnych opłat żeby zacząć zarabiać pieniądze w naszej sieci.
 • Nie musisz posiadać doświadczenia ani żadnych specjalistycznych kwalifikacji by przystąpić do naszej sieci.... Nie możesz nic stracić.
 • możesz jedynie ZYSKAĆ rozpoczynając współpracę z naszą siecią jako FRANCZYZOBIORCA Nie możesz zbankrutować masz pewny i sprawdzony system franczyzowy.
 • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią Biur Rachunkowych działających w systemie franczyzowym dla osób, które chcą prowadzić własną działalność gospodarczą lub możesz zostać Agentem i tutaj działalność nbie musi być prowadzona jak również możesz być współpracownikiem naszej sieci i w tym przypadku też nie musisz prowadzić działalności.
 • Nasza sieć oferuje kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie krok po kroku każdego współpracownika, agenta i franczyzobiorcę tak żeby ODNIÓSŁ SUKCES.
 • Zakres działalności naszej sieci obejmuje teren całej polski i nie stawiamy wymogów co do wielkości miejscowości w której franczyzobiorca będzie prowadził swoją działalność.
 • Z nami SUKCES masz GWARANTOWANY... W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 574 671 215 lub drogą mailową pod adresem : biuro.
 • kikapolska gmail.com W przypadku gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu oddzwonimy jak tylko będzie to możliwe na każdą wiadomość odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie udzielając wyczerpujących odpowiedzi

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku