Magazynier (z uprawnieniami na wózek widłowy)
PowerJobs
Będzin, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul.

Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej.

Aktualnie dla polskiego pracodawcy poszukujemy osób na stanowisko : Magazynier (z uprawnieniami na wózek widłowy) Numer ref. 0404 Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę;
  • wynagrodzenie 3600 zł brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych;
  • pracę w firmie zlokalizowanej w Siewierzu;
  • pracę w młodym zespole. Zadania :
  • załadunek i rozładunek pustych opakowań;
  • wizualna kontrola jakości;
  • dostawa opakowań do procesu produkcyjnego. Wymagania :
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane z UDT, ale jest możliwość uzyskania certyfikatu UDT poprzez wewnętrzne szkolenie u pracodawcy);
  • doświadczenie w pracy w magazynie;
  • systematyczność i dokładność;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych