Praca na wsi, gmina Dobromierz.
Praca na wsi.
Dobromierz, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Proszę dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać zdanie poniżej! "Proszę nie pisac e-mailii, nie odpowiadam na e-maile po prostu z baraku czasu.

Osoba która ma kłopot z przeczytaniem i zrozumieniem tego prostego zdania i pisze mi e-maile, na ktore nie odpowiem , z pewnością nie nadaje się do tej pracy na wsi, bo nie bedzie w stanie zrozumieć i wykonac prostych poleceń.

Zatrudnie do prostych prac fizycznych na wsi mężczyznę który samodzielnie dojedzie do pracy w gminie Dobromierz (2km od Dobromierza), i który jest w stanie zapamiętać w odpowiedniej kolejności kilka prostych poleceń i wskazówek.

Potrafiącego pracowac prostymi narzędziami. Bez zakwaterowania. Mile widziana osoba wychowana na wsi lub pracująca w przeszłości w budowlance lub podobnej branży.

Głównie chodzi o osobe która nauczona jest "pracować fizycznie". Tylko osoba pełnoletnia i tylko taka ktora juz pracowała fizycznie.

Godziny pracy i inne szczegoly do uzgodnienia. Mężczyna musi byc w stanie zapamietać kilka prostych polecen dotyczacych pracy.

Nie szukam osoby ktora co tydzien zmienia lub traci prace.Tel : 532285325. Zakres prac : bardzo różne, proste prace fizyczne, porządki,, pomoc w różnych pracach na ogrodzie, np.

aktualnie pomoc przy stawianiu ogrodzenia, przesadzanie krzewow, koszeniu trawy, itp, nie ma zwierząt ani maszyn rolniczych( traktor itd). Pozdrawiam.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku