Pracownik biurowy
Manpower
Lublin, Lubelskie, Polska
4 d. temu

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w dużej firmie w sektorze bankowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku, elastyczny grafik - wolne weekendy!
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie
  • Pakiet benefitów
  • Zadania :

  • Obsługa dokumentów
  • Wsparcia doradców operacyjnych i doradców klienta w realizacji ich zadań
  • Wprowadzanie danych do systemów
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Umiejętność efektywnego działania
  • Dokładność i sumienność, zdolność organizacji własnego czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Miejsce pracy : Lublin, ul. Zana 39

    Kontakt :

    Lublin 20-002; ul. Krakowskie Przedmieście 21

    Kom : 882 189 765

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych