magazynier- operator wózka widłowego
Randstad
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
‎3 godz. temu

job description

Dla naszego Klienta, lidera przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy. Gwarantujemy darmowy dojazd do Bydgoszczy.

oferujemy

  • pracę 2- zmianową, od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • zadania

  • jazda wózkiem widłowym
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa terminali
  • dbanie o porządek w magazynie
  • oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • sumienność i dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składu
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych