Lektor ANGIELSKIEGO_biznesowego_Katowice
Lingua House Szkoła Języków Obcych
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Szkoła języków Obcych Lingua House poszukuje lektora języka angielskiego technicznego (specjalizacja : branża energetyczna).

Praca w firmie w Katowicach.Wymagania : - wykształcenie wyższe : filologia angielska, - wymagana znajomość branży technicznej, energetycznej, biznesowej - doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, - pobyt za granica w celach językowych, - rzetelność, elastyczność, dyspozycyjność.

Mile widziane : - posiadanie własnego samochodu - dyspozycyjność do pracy do południa lub popołudniami.Oferujemy : - szkolenia, - kilkuletnią stałą współprace, - miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy szkoły LINGUA HOUSE KATOWICE znajdujący się na stronie szkoły bądź przez formularz na portalu.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko droga mailową.Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku