Lektor ANGIELSKIEGO_biznesowego_Katowice
Lingua House Szkoła Języków Obcych
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Szkoła języków Obcych Lingua House poszukuje lektora języka angielskiego technicznego (specjalizacja : branża energetyczna).

Praca w firmie w Katowicach.Wymagania : - wykształcenie wyższe : filologia angielska, - wymagana znajomość branży technicznej, energetycznej, biznesowej - doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, - pobyt za granica w celach językowych, - rzetelność, elastyczność, dyspozycyjność.

Mile widziane : - posiadanie własnego samochodu - dyspozycyjność do pracy do południa lub popołudniami.Oferujemy : - szkolenia, - kilkuletnią stałą współprace, - miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy szkoły LINGUA HOUSE KATOWICE znajdujący się na stronie szkoły bądź przez formularz na portalu.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko droga mailową.Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku