Hurtownia bakalii zatrudni przedstawiciela
Ecobi
Supraśl, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy przedstawiciela handlowego. Obowiązki stanowiska :

  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży Wymagania :
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów handlowych
  • prawo jazdy kat.B Oferujemy :
  • Praca w młodym, przyjaznym zespole w firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku Zapraszamy do kontaktu tel. 884805988
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych