Księgowy/a z językiem czeskim
Talentuno Technologies
Łódź
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Księgowy / a z językiem czeskim Łódź

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze należności lub zobowiązań

Weryfikacja poprawności wystawionych faktur

Kontrola poprawności transakcji finansowych

Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych

Obsługa telefoniczna Klienta zagranicznego (informacje o należnościach, przelewach

Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka czeskiego

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w księgowości

Wykształcenie kierunkowe (Finanse i rachunkowość)

Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie wykorzystującej nowoczesne technologie

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Podnoszenie kwalifikacji poprzez rozbudowany system szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz bonusy roczne

Benefity pozapłacowe : opieka medyczna, karta sportowo-kulturalna oraz dofinansowanie do posiłków