Ekspert ds. podatków
PKP Intercity Spółka Akcyjna
Warszawa, mazowieckie
1 d. temu
source : Goldenline

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie.

Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Zakres obowiązków :

  • bieżące doradzanie wewnątrz Spółki,
  • weryfikacja umów, porozumień i innych dokumentów w zakresie podatkowym,
  • monitorowanie zmian w przepisach i orzecznictwie podatkowym,
  • współodpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe realizowane przez wydział.
  • Wymagania :

  • uprawnienia doradcy podatkowego,
  • wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia, finanse),
  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy związanej z zagadnieniami podatkowymi,
  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa podatkowego oraz ciągła aktualizacja wiedzy,
  • umiejętność wykorzystywania przepisów w praktyce,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Oferujemy :

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją, dofinansowanie do karty sportowej oraz opieki medycznej, dopłaty do wczasów,
  • dodatkowy dzień wolny w roku Dzień Kolejarza 25.11.,
  • niekorporacyjną atmosferę,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 02.10.2020 r.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    brbr