Regular Angular z NodeJS
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Regular Angular z NodeJS Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : Wrocław / Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

praca przy projekcie z obszaru logistyki.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

masz min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych w Angular 2+,

posiadasz biegłą znajomość Angular,

znasz dobrze : NodeJS, TypeScript, JavaScript, HTML, CSS, NgRx, RxJs,

pracowałeś już z Websockets i API communication,

spotkałeś się z praktyką code review ,

posiadasz znajomość frameworków testowych (testy jednostkowe, funkcjonalne, e2e),

masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),

wyceniałeś już prace projektowe,

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

jesteś : otwarty, komunikatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany,

cechują Cię umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Atuty mile widziane :

doświadczenie w pracy zdalnej,

nie są Ci obce : Docker, CI / CD, Kubernetes oraz programowanie Multi-stage.

Pracodawca oferuje :

pracę z nowymi technologiami z obszaru tworzenia oprogramowania i uczenia maszynowego,

  • wynagrodzenie : 9 - 16k PLN + VAT (B2B),
  • elastyczne godziny pracy,

    możliwość pracy zdalnej,

    dowolną formę zatrudnienia,

    bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

    szkolenia wewnętrzne.