Malarz z dyplomem mistrza lub czeladnika - Pöttmes, Niemcy
Hörmannshofer Fassaden Süd GmbH Co & KG
Rzeszow, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Hörmannshofer Fassaden rodzinna firma i zarazem renomowany specjalista od docieplenia fasady budynków z ponad 50 letnia tradycją, zatrudniający prawie 400 pracowników, poszukuje uczciwego, zaangażowanego Malarza na stanowisko Serwisanta (z papiermi mistrzowskimi, czeladniczymi lub wieloletnim doswiadczeniem zawodowym).

Praca na terenie Niemiec w jednym z naszych oddziałów na Bawarii w miejscowości Pöttmes. Przewidywane rozpoczęcie prac na elewacjach planowane jest z początkiem miesiąca lutego.

Rozmowy z chętnymi kandydatami rozpoczną się od 7 Stycznia 2020 roku. Zakres obowiązków : Drobne naprawy malarskie elewcji budynków Prace malarskie na zewnątrz Prace serwisowe Oczekujemy czystej, solidnej i zgodnej z naszymi standardami jakościowymi współpracy.

Zadbany wygląd zewnętrzny i wysoka kultura osobista jest wymagana.Oferujemy : Z naszej strony oferujemy : - Stabilne i długoterminowe miejsce pracy, niemiecka i legalna umowa, bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie - Pensja jest płatna zawsze dwa razy w miesiącu - Na własne życzenie istnieje możliwość pracy w soboty - Płatny urlop, świadczenia socjalne są płacone, diety, premie - Możliwość zamieszkania, częściowo odpłatnie, obliczalne od podatku bardzo dogodne warunki mieszkaniowe - Koleżeńską atmosferę w pracy, opiekę naszego kierownictwa budowy.

 • Samochód firmowy w czasie godzin pracy, narzędzia, ubranie robocze - Szkolenie w naszej akademii - Samodzielną i interesującą pracę
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku