specjalista ds. rekrutacji
Randstad
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu

job description

Jeśli chcesz podjąć nowe wyzwanie, a praca z ludźmi jest Twoją pasją - aplikuj! Dołącz do jednego z globalnych liderów z branży produkcyjnej i rozwiń swoją karierę w obszarze rekrutacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • kantynę pracowniczą
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • udział w największym projekcie rekrutacyjnym w regionie
  • zadania

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • współtworzenie i koordynacja polityki rekrutacyjnej
  • współtworzenie strategii EB i wsparcie działań marketingu rekrutacyjnego
  • współpraca z regionalnymi instytucjami (szkoły, uniwersytety, władze lokalne) oraz agencjami pracy
  • oczekujemy

  • min. 1-3 lata doświadczenia w rekrutacji (preferowane w branży przemysłowej)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • znakomita umiejętność zarządzania czasem i samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz MS Outlook
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych