Operator/ka Wsparcia Produkcji
Exact Systems Sp. z o.o
Wrocław, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisko :

Nasza oferta :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki frekwencyjne,
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,
  • Umowę zlecenie ( pełny ZUS ) z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład klienta,
  • Prace w systemie 3 zmianowym,
  • Zaplecze socjalne,
  • Opiekę Koordynator w pierwszych dniach pracy,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Twoje zadania :

  • Wsparcie produkcji,
  • Montaż,
  • Praca przy linii produkcyjnej,
  • Raportowanie przeprowadzonej pracy,
  • Nasze oczekiwania :

  • Dokładność,
  • Chęć do pracy,
  • Zdolności manualne,
  • Zgłoś tę pracę