Tynkarz, gipsiarz - praca w Szwajcarii
Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o.
Szczecin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. (Certyfikat nr 4895) poszukuje do pracy w Szwajcarii doświadczonych tynkarzy i gipsiarzy (tynki wewnętrzne i zewnętrzne, montaż płyt gipsowych, tynki gipsowe, tynki ze struktura, szpachlowanie).

Rozpoczęcie pracy : 19.04.2021Miejsce pracy : Baden, St.Gallen, WeinfeldenWymagania : -wymagane 3 letnie doświadczenie -samodzielność, dokładność, zaangażowanie-komunikatywna znajomość j.

niemieckiego -własny samochód (jedna osoba w grupie)-zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowiskuPracodawca oferuje : -wynagrodzenie : 32 CHF / godz.

brutto plus 16 CHF netto dziennej diety-zatrudnienie na szwajcarskich warunkach -składki i podatki odprowadzane w Szwajcarii przez pracodawcę-możliwość pracy w nadgodzinach-zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca-pełne ubezpieczenie socjalne-wsparcie naszych konsultantów przez cały okres zatrudnieniaOsoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatamiInformujemy, że administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp.

z o.o. z siedzibą przy ul. Ogrodowej 5, 47-400 RacibórzPrzy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności FLEXJOB Sp.

z o.o. (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku