Serwisant - automatyk
Weindich Spółka Jawna
Chorzów, Śląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

SERWISANT - AUTOMATYK Do naszego działu serwisu poszukujemy serwisanta (automatyka). WYMAGANIA :

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne;
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów (warunek konieczny);
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnej charakterystyce;
  • Podstawowa znajomość programowania sterowników;
  • Uprawnienia SEP;
  • Prawo jazdy kat. B; OBOWIĄZKI :
  • Wykonywanie rutynowych czynności serwisowych (przeglądy, obsługa i naprawy);
  • Budowa maszyn i urządzeń;
  • Analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń;
  • Sporządzanie kosztorysów napraw przy wykorzystaniu dokumentacji technicznej;
  • Udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, ich konserwacja, modernizacja;
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • Kontakty z klientami w sprawach technicznych;
  • Analiza przyczyn występowania awarii i usterek oraz ich usuwanie; OFERUJEMY :
  • Stabilną pracę, w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji, w zgranym zespole serwisantów;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia);
  • Pracę w bardzo dobrych warunkach oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych