Zostań Operatorem CNC!
WIKA Polska
Włocławek, WIKA Polska
16 d. temu

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Oferujemy

  • szkolenie z obsługi maszyn CNC w wewnętrznym Warsztacie Szkoleniowym WIKA w ramach wykonywanej pracy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • Główne zadania :

  • obsługa obrabiarek CNC (maszyn do obróbki skrawaniem)
  • po wewnętrznym szkoleniu wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • drobne ustawiania i przezbrajania maszyn
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Oczekiwania :

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • wykształcenie o profilu technicznym (min. zawodowe)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • Zainteresowane ofertą osoby prosimy o kliknięcie w przycisk "APPLY NOW" na dole ogłoszenia

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych