Operator maszyn – praca sezonowa
CANPACK
Brzesko
5 d. temu

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko :

Operator Maszyn praca sezonowa

Miejsce pracy : Brzesko

Główne obowiązki :

  • Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,
  • Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • Modernizowanie istniejących urządzeń na linii,
  • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,
  • Stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.
  • Wymagania kluczowe :

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • Samodzielność i operatywność w działaniu,
  • Mile widziane praktyki oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.
  • Motywacja do doskonalenia umiejętności,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • W zamian oferujemy :

  • Umowę o pracę na czas określony (3 4 miesiące),
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteryjny system benefitów).
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV używając opcji Aplikuj .

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.