Pakowanie kosmetyków na wakacje
Randstad Polska Sp. z o.o.
Puławy, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowiska : - operator linii pakowania, -

operator techniczny linii Główne obowiązki : - proste czynności manualne, - napełnianie i pakowanie kosmetyków, - praca przy linii produkcyjnej Od kandydatów oczekujemy : -

zdolności manualnych, - dyspozycyjności do pracy zmianowej, - rzetelności i zaangażowania, - umiejętności pracy w zespole OFERUJEMY : -

pracę na pełen etat OD ZARAZ, - pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online), -

umowę o pracę (ZUS, płatny urlop, świadczenia), - pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6), -

długoterminową współpracę, - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu, - komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze Miejsce pracy : Garwolin (firma Tatra Spring) ORGANUZUJEMY DOJAZD Zgłoś się do nas PRACA OD ZARAZ! Jesteś zainteresowany / a wyślij sms o treści ’PRACA pod numer 882 436 317 lub 882 436 318 oddzwonimy i udzielimy Ci więcej informacji! Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu Na aplikacjach prosimy umieścić informację : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów.

Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul.

Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani / Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę.

Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku