Specjalista D/S Turystyki
Travelplanet
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujesz rozwojowej pracy w renomowanym Biurze Podróży TRAVELPLANET. Podróże to Twoja pasja i jesteś ciekawy / ciekawa świata?

Na pierwszym miejscu stawiasz sobie zadowolenie Klienta i wysoką jakość świadczonych usług? Jeżeli czujesz pociąg do sprzedaży i Twoje tory prowadzą do realizacji założonych celów, to sprawdź, czy czekamy właśnie na Ciebie! Kontakt z Klientami jest dla Ciebie źródłem satysfakcji, stawiasz na budowanie relacji, a praca w sprzedaży jest Twoim naturalnym środowiskiem?

Wierzysz, że sumienność, współpraca i otwartość na nowe wyzwania prowadzą do sukcesu zespołu? Planowanie i organizowanie to Twoje dobre strony, a jednocześnie świetnie radzisz sobie w nietypowych sytuacjach pod presją czasu?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś / eś TAK, chętnie powitamy Cię w naszym zespole! Liczymy na turystyczny entuzjazm, pozytywne nastawienie do pracy oraz łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy! Co oferujemy : - umowę o pracę, - stabilne stanowisko pracy, - atrakcyjny system wynagradzania, - atrakcyjny system premiowy (przez cały rok), - udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych - study tour, - przeszkolenie produktowe i systemowe, - elastyczny grafik.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres e-mail : lub o tel. na nr 504 71 71 51

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku