Sortowanie-pielęgnacja krzaków truskawek! Od zaraz
Agencja Pracy Contrain
Szczecin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca przy pielęgnacji krzaków owocowych może być Twoja! Wyjedź do pracy za granicę nie musisz znać języka ani posiadać doświadczenia!Szczegóły : - idealna dla Pań,- sortowanie sadzonek i wiązanie ich w pęczki praca na hali, na stojąco,- pielęgnacja roślin przycinanie gałązek, usuwanie chwastów na polu praca w pozycji - schylonej lub klęczącej,- praca na w hali i na zewnątrz w stosunku 50 / 50.

Atuty Pracy : - stawka : 12,58€ brutto / h*,- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€),- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,- praca bez znajomości języka i doświadczenia,- zakwaterowanie w Holandii,- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego na miejscu,- Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy.

Dzięki polskiej umowie : - odkładasz środki na emeryturę w Polsce,- zachowujesz ciągłość ubezpieczenia,- nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych.

 • łącznie z dodatkiem urlopowym i wakacyjnymAgencja zatrudnienia numer wpisu 5612Informujemy, iż Współadministratorami Pana / Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp.
 • z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź oraz Contrain Global Sp. z o.o ul.

  3 Maja 14a, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem email : kontakt contrain. pl lub marketing contrain.

  plWspóładministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod contrain.

  pla / Pana / Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody oraz na podstawie art. 22 1 k.p.

  w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.b / Pani / Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

  c / Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcyd / Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

  Pani / Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp.

  z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.e / W każdym czasie przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych.

  Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp.

  z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

  f / Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22 1 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

  Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

  g / Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

  h / Pani / Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowychi / wobec Pani / Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku