kierowca kat C FRANCJA
Eurokontakt
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. będąca Agencją pośrednictwa pracy nr licencji 15892 dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko : Kierowca kat C OPIS STANOWISKA prowadzenie samochodu ciezarowego -

chłodni w promieniu ok 150 km wokół Paryza, rozwożenie towaru ( przede wszystkim ziemniaki), praca od poniedziałku do południa w soboty, codzienny powrót na zakwaterowanie, załadunek i rozładunek samochodu, utrzymanie sanochodu jego czystosci -

mycie, obługa wózka widłowego Czas pracy : 40-45 h tygodniowo możliwe nadgodziny . okolice Paryża, Francja Praca od 18.03 kontrakt całoroczny Zakwaterowanie opłacone, studio na terenie firmy Wynagrodzenie : 12,00 brutto za godzinę Zapewniamy : ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE, MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ WSPÓŁPRACY, GWARANTUJEMY STAŁĄ OPIEKĘ KOORDYNATORA PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA KONTRAKTU oraz ubezpieczenie ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O ZŁOŻENIE CV na lub telefonicznie 690999742 Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust.

z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883). Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Eurokontakt Serwis Sp.

z o.o. (KRS : 000 - pokaż numer telefonu - 2) w celu realizacji zadań Agencji Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 / 679(RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku