Zootechnik
Drosed Surowiec sp. z o.o.
Siedlce, mazowieckie, Polska
‎23 godz. temu
source : Praca

Grupa Drosed Surowiec wchodzi w skład Grupy Drosed , a to jeden z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce.

Od 2000 roku Drosed należy do francuskiej Grupy LDC, która jest jednym z europejskich liderów w produkcji drobiu świeżego.

Opis stanowiska :

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i prowadzenie zootechniczne ferm produkujących brojlery kurze dla Drosed Surowiec, bieżącą współpracę z producentami firmy, pozyskiwanie żywca drobiowego do uboju oraz pozyskiwanie nowych producentów do współpracy.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - rolnictwo, zootechnika, zarządzanie produkcją lub pokrewne
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem stad reprodukcyjnych - mile widziane
  • doświadczenie w pracy z producentami drobiu- mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • znajomość branży drobiowej - mile widziane
  • gotowość do pracy w terenie
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętności negocjacyjne oraz chęć do pracy
  • Oferujemy :

  • szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie
  • dodatkowe bonusy : samochód służbowy, telefon, laptop
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • świadczenia z ZFŚS
  • Zgłoś tę pracę