Agent celny
Gi Group Sp. z o.o.
Terespol
1 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi logistyczne, transportowe i spedycyjne prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Agent celny

Miejsce pracy : Małaszewicze

Zadania :

przygotowywanie dokumentów niezbędnych do dokonywania zgłoszeń celnych

zgłaszanie przesyłek do odpraw celnych oraz ścisła współpraca z Urzędem Celnym

obsługa celna Klientów - dokonywanie zgłoszeń celnych, import, export, tranzyt

weryfikacja dokumentów wymaganych przy dokonywaniu zgłoszeń celnych

przygotowanie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez organy celne

wystawienie certyfikatów pochodzenia

Wymagania :

aktualny wpis na listę Agentów Celnych (obligatoryjnie)

znajomość prawa celnego

mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego

znajomość MS Office

mile widziana znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B

umiejętność pracy w pod presją czasu

Nasz Klient oferuje :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

możliwość rozwoju

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570