Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Mikołów, śląskie, Polska
‎11 godz. temu
source : GoWork.pl

Siedziba firmy : Górki Małe

Opis stanowiska

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3 / 1
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu
  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy
  • Wymagania

  • prawo jazdy kat. B i min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca w międzynarodowym transporcie rzeczy
  • odpowiedzialność, sumienność, dbałość o powierzone mienie
  • obywatelstwo polskie
  • mile widziany paszport
  • Oferujemy

  • umowę b2b (własna działalność gospodarcza)
  • stawkę od 330pln za dzień pracy (duży ZUS) lub 300pln (mały ZUS)
  • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, 24 / 7 opiekę spedytora
  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
  • możliwość rozwoju
  • Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie lub w siedzibie firmy TTD Michalik :

    43-436 Górki Małe,

    Nr. Tel : 784496326 (poniedziałek - piątek od 9.00 do 15 : 00)