Praca na magazynie - umowa o pracę/ 17,00 zł/h + dodatek, Łódź Widzew
KS Service sp. z o.o.
Łódź, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, firma z branży logistycznej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia Pracowników magazynowych.

ZDOBĄDŹ DOŚWIADCZENIE W FIRMIE SPECJALIZUJĄCEJ SIĘ W LOGISTYCE, SPEDYCJI I TRANSPORCIE!

Oferujemy :

 • Stabilne środowisko pracy umowę o pracę
 • Wynagrodzenie wynoszące 17,00 zł / h brutto
 • Dodatki za pracę w godzinach nocnych
 • pracujemy od 19 : 00 do 03 : 00

 • Wolne weekendy
 • Wsparcie i opiekę Lidera na każdym etapie zatrudnienia
 • TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI :

  foliowanie oraz układanie kartonów, przesyłek ważących do 30 kg.

  SZUKAMY OSOBY CHĘTNEJ DO PRACY OD ZARAZ!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Firma zlokalizowana jest w Łodzi (Widzew)

  Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku