Pracownik linii sortowniczej
Work Service S.A.
Kutno, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR.

Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-

Wschodniej. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010 Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko : Pracownik linii sortowniczej Miejsce pracy : Krzyżanówek ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

 • Sortowanie odpadów opakowaniowych na frakcje : papier, folia, plastik Mile widziane :
 • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych CZEGO OCZEKUJEMY?
 • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym CO OFERUJEMY?
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 • Pracę od poniedziałku do piątku, pracę dla jednej zmiany w sobotę w godzinach nadliczbowych
 • Przyjazne warunki pracy
 • Wynagrodzenie + system premiowy
 • Możliwość skorzystania z karty MultiSport, ubezpieczeń grupowych oraz benefitów naszych Partnerów biznesowych Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.
 • A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : art.

  22¹ 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku