Pakowanie wyrobów mięsnych w Beilen
Work Force Sp. z o.o. Opole
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Zaklad jest firmą produkującą mięso. Posiada dwa działy : Dział pakowania : pakuje się mięso w małe paczki gotowe dla supermarketów.

Kobiety pakują mięso, podczas gdy mężczyźni zazwyczaj obsługują maszyny lub dostarczają skrzynki. Czas pracy to 07.00-16.

00 lub 12.00 do zakończenia, zazwyczaj około 21.00-22.00.Dział rozbioru : Tutaj nikt nie dotyka mięsa, ponieważ wszystkie opakowania są zapieczętowane.

Tutaj odbywa się etykietowanie i sortowanie opakowań. Zaczynasz sortować opakowania według numerów. Wydaje się to dość łatwe, ale wymagana jest dobra koncentracja.

Po dobrym wykonaniu tej pracy możesz zostać przeszkolony jako operator linii, aby upewnić się, że etykiety są prawidłowo umieszczane na opakowaniach.

Obowiązują 2 zmiany : 07.30-16.30 i 16.30-00.00.Główne atuty oferty : - TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!- BRAK STAWEK WIEKOWYCH- GWARANCJA GODZIN- WYSOKA STAWKA GODZINOWA 12,06 brutto + dodatki zmianowe- DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 111,00 euro / miesięcznie Dodatkowo oferujemy : Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych blisko pracy Dojazd do pracy samochodami slużbowymi Ubezpieczenie Holenderską umowę o pracę Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii Możliwość wyjazdu dla par Pomoc przy założeniu BSN-numeru SOFI Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki) Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu Rekompensaty do kosztów zakwaterowaniaChcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku