Konsultant
Media System
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 działa od 2001 roku, koncentrując się na świadczeniu usług outsourcingowych m.

in. działania call center, prowadzenie zewnętrznych grup sprzedażowych, merchandising, promocjach sprzedaży, rekrutacjach, szkoleniach biznesowych.

Ze względu na potwierdzoną efektywność prowadzonych projektów oraz uznanie realizujemy projekty call center wyłącznie dla liderów w branżach finansowych, ubezpieczeniowych czy telekomunikacyjnych.

Obecnie w związku z pozyskaniem nowych prestiżowych projektów prowadzimy rekrutację na stanowisko : Specjalisty ds. obsługi Klienta Oferujemy : 1.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2.Atrakcyjne i realne premie umożliwiające nawet podwojenie swojej wypłaty.

3.Swoboda i komfort pracy (regularne przerwy co 2h, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia, ogólnodostępne pomieszczenia socjalne, chillout room) 4.

Regularne imprezy integracyjne. 5.BEZPŁATNA karta LuxMed gwarantująca dostęp do prywatnej opieki medycznej (bez kolejek, bez dodatkowych kosztów) 6.

Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9 : 00-17 : 00 WOLNE WEEKENDY : ) 7.Atrakcyjne konkursy z nagrodami. 8.Pakiet profesjonalnych szkoleń (szkolenia wstępne, sprzedażowe, rozwojowe, warsztaty menedżerskie) 9.

Możliwość awansu już po 3 miesiącach pracy! 10.Wynagrodzenie naliczane już od pierwszego dnia szkolenia. wyślij cv na adres lub zadzwoń 600354407

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku