Cukiernik
PPH Grześ sp. z o.o.
Nysa, opolskie
5 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 11 listopada 15, 48-303 Nysa, powiat : nyski, woj : opolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Wykonywanie wypieków cukierniczych.

Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 30.

01.2020 Wynagrodzenie brutto : od 17 PLN System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : cukiernik* Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • Wykształcenie zawodowe, chęci do pracy, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku.
 • Dane pracodawcy Pracodawca : PPH Grześ sp. z o.o. Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku