kasjer - sprzedawca
kontakt przez OHP
Rewal, zachodniopomorskie, Polska
11 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków :

  • obsługa klientów przy kasie fiskalnej
  • wykładanie towaru na półki
  • sprzątanie sali sprzedaży, magazyny
  • Rodzaj umowy :

    Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

    Praca tymczasowa oferowana przez agencję :

    Wymiar etatu : nie dotyczy

    Zmianowość : nie dotyczy

    nie dotyczy

    Liczba godzin pracy w tygodniu :

    nie dotyczy

    Liczba godzin pracy w miesiącu :

    Data rozpoczęcia : 01.06.2019

    Wynagrodzenie brutto :

    od 16 PLN wynagrodzenie to stawka brutto 16zł brutto / h (13zł netto / h)

    System wynagradzania : nie dotyczy

    Zawód : kasjer handlowy

    Typ propozycji :

    Zapewnienie wyżywienia :

    Zapewnienie zakwaterowania :

    Zatrudnienie od zaraz :

    Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski :

    Wykształcenie : Znajomość języków :

    Znajomość języków : Zawód :

    Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

    Inne wymagania :

  • Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich ze statusem ucznia lub studenta.Wymagana jest aktualna książeczka z badaniami SANEPID.
  • Praca w systemie dwuzmianowym (od 8 do 10 godzin dziennie). Zatrudnienie już od 01.06 do 30.09.2019 r. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie.

    Dane pracodawcy

    Krótki opis działalności gospodarczej :

    Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.

    Sposób aplikowania : kontakt przez OHP

    Nazwa jednostki OHP

    Młodzieżowe Biuro Pracy Gorzów Wlkp.

    Adres :

    Podmiejska Boczna 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat : m. Gorzów Wielkopolski, woj : lubuskie

    Osoba do kontaktu : Małgorzata Loser

    Numer telefonu : 95 732 65 44

    E-mail : loser ohp.pl

    Język aplikacji : Wymagane dokumenty :

    Wymagane dokumenty :

    Sposób kontaktu / przekazania dokum. :

    Preferowane formy kontaktu : osobiście, telefon, e-mail

    p href "javascript : void(0)" class "zwijana-kategoria-link" aria-label "zwiń sekcję

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych