Specjalista ds. Social Media
Michael Page
Poznań
1 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego się start-up'u poszukujemy social media ninja, czyli osoby na stanowisko : Specjalista ds. social mediów.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i koordynowanie realizacji strategii contentowej (wpisy blogowe, poradniki, raporty, infografiki, case studies itp.),
  • Przygotowywanie koncepcji, zarządzanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych oraz e-mail marketingowych wykorzystujących różne kanały dotarcia : SEO, PPC, social media, wydarzenia online i offline wspólnie z PR Managerem i Social Media Managerem,
  • Dbanie o obecność w social media (Facebook, Instagram, TikTok),
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki, relacji z jej odbiorcami,
  • Testowanie, monitorowanie i optymalizacja skuteczności prowadzonych działań,
  • Inicjowanie i wdrażanie własnych projektów wspierających działalność marketingową firmy,
  • Testowanie i wdrażanie narzędzi ułatwiających działania marketingowe,
  • Koordynowanie prac działu promocji i współpracujących agencji,
  • Zarządzanie budżetem marketingowym,
  • Stała analiza konkurencji firmy.
  • Profil kandydata

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i wynajdowania nowych pomysłów,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu marketingowym),
  • Wysoki poziom znajomości platform : Instagram, Facebook i TikTok,
  • Znajomość programów do obróbki zdjęć oraz wideo,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Facebook Ads / Instagram,
  • Umiejętność planowania swoich działań w kontekście dotrzymywania deadlinów,
  • Samodzielność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań,
  • Ciągła ocena, badanie i testowanie nowych możliwości w marketingu internetowym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w dobrej atmosferze i przyjaznym środowisku,
  • Możliwości rozwoju poprzez ścisłą współpracę z biznesem",
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie), zniżki na posiłki,
  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu (darmowy parking przed biurem),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Zgłoś tę pracę