Customer service specialist – Specjalista ds. obsługi klienta
FACHPRACA
Stobno, Poland
3 d. temu

Dla naszego klienta, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa na rynku morskim, obronnym, lotniczym i offshore poszukujemy kandydatów na stanowisko

Customer service specialist Specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska :

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów z terenu Polski, Niemiec i Krajów Bałtyckich w języku angielskim w celu realizacji zamówień,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Prowadzenie kontraktu (nadzorowanie terminowości dostaw, terminów ważności produktów / serwisów oraz płatności),
  • Wprowadzanie do systemu operacyjnego wszelkich zapytań, ofert i zamówień,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Zmysł techniczny’, mile widziane wykształcenie techniczne,

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, ale nie jest to warunek konieczny,
  • Obsługa programów pakietu MS Office,
  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy jak i współpracy z zespołem,
  • Wysokorozwinięte kompetencje komunikacyjne.
  • Pracodawca oferuje :

  • Pracę w ramach umowy o pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8.00-16.00,
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od prezentowanych kompetencji,
  • Bezpłatny dojazd ze Szczecina,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy,
  • Pakiet szkoleń w różnych obszarach (językowe, w zakresie kompetencji miękkich, profesjonalnej obsługi klientów itp.),
  • Pracę w młodym, zgranym zespole w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Szybki proces rekrutacji.
  • Ważne : prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych