Recepcjonistka/recepcjonista
Randstad Polska
Warszawa, Polska
5 d. temu

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i odpowiedzialną? A może masz już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy administracyjnej?

Dla naszego klienta ze znanego międzynarodowego brandu poszukujemy recepcjonistki / recepcjonisty.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 3-miesięczny okres próbny, po 3 miesiącach bezpośrednio w firmie
  • pracę w godzinach 8 : 00 - 16 : 00 / 10 : 00 - 18 : 00 (zamiennie co tydzień)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji
  • zadania

    zadania administracyjne (system SAP, eBuy, Excel)

    zamówienia artykułów biurowych do biura

    nadawanie i odbieranie paczek, współpraca z kurierami

    komunikacja z pracownikami biura w j. angielskim (wielu nie mówi po polsku)

    wsparcie przy onboardingu nowych pracowników

    oczekujemy

  • dokładności
  • punktualności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • dostępności do rozpoczęcia pracy we wrześniu (najpóźniej październiku)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47